Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

Колектив журналістів, Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні" відвідав Міністерство юстиції України

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"39320
Колектив журналістів, Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні" відвідав Міністерство юстиції України та побував на особистому прийомі у заступника Міністра Ольги Оніщук з питаннями щодо дотримання законодавства управлінням реєстрації громадських формувань, друкованих ЗМІ та інформагенств

Колектив журналістів, Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні" неодноразово висвітлював злочинні схеми, за участю так званих чорних нотаріусів, рейдерські схеми за участтю реєстраторів.

Своїми прямими ефірами ми надаємо можливість громадянам зазирнути за зачинені двері кабінетів різних державних установ. Ми не боїмося ставити не зручні запитання чиновникам різного рангу, що надзвичайно їх дратує та розлючує.

І, як результат, користуючись своїм службовим становищем та можливостями, чиновники Міністерство юстиції України потайки скасували державну реєстрацію нашого журналу "Корупціонер в Україні" , не повідомивши редакцію.
Незважаючи на це ми подали документи на перереєстрацію журналу, але чиновники вперто відмовляються виконати вимоги Законів України.

#МіністерствоЮстиціїЗасобиМасовоїІнформації
#МінімтерствоЮстиціїОніщукЗасобиМасовоїІнформації
#МіністерствоЮстиціїЖурналКорупціонерВУкраїні
Поділиться в соціальних мережах: