Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Новини

На Буковині ділки «відмили» 73 млн. грн бюджетних коштів призначених для реконструкції школи

На Буковині ділки «відмили» 73 млн. грн бюджетних коштів призначених для реконструкції школи - Корупціонер в Україні
14360
Нацполіція за вимогою громадських активістів з’ясовує законність дій компанії-підрядника, яка привласнила майже 73 млн. гривень бюджетних коштів, що були  виділені на реконструкцію школи в селі Горішні Шерівці Черновецької області.

За даними слідства, у вересні 2019 року було укладено договір про реконструкцію приміщення навчального закладу з добудовою навчального корпусу та спортзалу, яку підрядник повинен був здати в експлуатацію до 1 вересня поточного року.

Незадовільний стан реконструйованої будівлі навчального закладу виявили члени громадської організації та звернулися до поліції із відповідною заявою. Для перевірки виконання умов договору правоохоронці залучили фахівців-будівельників, які підтвердили неякісне та неповне виконання робіт, що призвело до аварійного стану приміщень, зокрема затоплення нижніх поверхів і пошкодження стін. Внаслідок численних порушень при проведені ремонту, на який вже витрачено понад 70 млн. гривень, будівлі школи наразі є непридатними для використання.

Фігурантів справи звинувачують за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Санкція цієї статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Прикро, для діточок цього села свято «1 вересня» вже зіпсовано. Дивно виглядає позиція місцевої влади та освітніх чиновників, саме які повинні контролювати хід виконання робіт, що «засліплювало» їм очі зрозуміло. Добре що місцева громада стала на захист свого майна та викрила корупціонерів. Не мовчить.


#Нацполіція #Черновецькаобласть #Буковина #корупція #службованедбалість #привласненнябюджетнихкоштів
Поділиться в соціальних мережах: