Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Новини

У столичному КП «Київбудреконструкція» викрита багатомільйонна корупційна схема «відкатів»

У столичному КП «Київбудреконструкція» викрита багатомільйонна корупційна схема «відкатів» - Корупціонер в Україні
17160
У Києві СБУ спільно з Нацполіцією викрила корупційну схему, яку організувало керівництво КП «Київбудреконструкція» та якою було завдано збитків місцевому бюджету на понад 4,8 млн. грн.

Слідством було встановлено, що один із посадовців Київбудреконструкції уклав договір з комерсантами на проведення протизсувних робіт у Печерському районі столиці. Задокументовано, що підрядник отримав кошти обумовлені угодою, проте не виконав жодних робіт і навіть не провів закупівель обладнання. Але завдяки сприянню посадовців КП, актами виконаних робіт зафіксовано виконання угоди в повному обсязі. Зрозуміло кошти з цієї оборудки були привласнені організаторами схеми.

Наразі проведені обшуки за місцями проживання та роботи підозрюваних та вилучена документація, яка доводить злочинні наміри. Підозрюваному інкримінують дії за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном через зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Ще один епізод діяльності «Кличко-мафії» на благо міста. А потім гнівні скарги печерян про тріщини в домах та зсуви ґрунту після дощу. Але чого «хвилюватись» на папері все виконано, жити можна чи безпечно інше питання.

Якщо поглянути на інші тендери, що проводить КП, можна сміливо стверджувати про наявність в них корупційної складової. Зокрема в грудні 2020 року завершений тендер на «Реконструкцію зони відпочинку «Центральна» в частині створення рекреаційного маршруту з благоустроєм прилеглої території на Трухановому острові в Дніпровському районі м. Києва (Перший пусковий комплекс) (додаткові роботи) за 40 879 678,00 грн. Ну як, скільки на ваш погляд грошей буде вкрадено у киян?


#СБУ #Нацполіція #Київбудреконструкція #корупція
Поділиться в соціальних мережах: