Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Про нас / Про нас

Що таке Всеукраїнський журнал «КОРУПЦІОНЕР В УКРАЇНІ» ?


Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні» – це аналітичний засіб масової інформації, створений активістами та фахівцями з аналітики державних процесів у порівнянні з законодавством, для висвітлення порушень та зловживань владою у власних інтересах – створення прозорості на всіх рівнях державних установ. Всеукраїнський журнал Корупціонер в Україні не залежить від уряду України, промислових груп та політичних партій.


Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні» є ініціативою Всеукраїнського об’єднання «Медіа Січ» для створення прозорого інформаційного простору яке унеможливіть корупційну діяльність.

Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні» відстежує діяльність державних установ та чиновників відносно Законодавства України та звертає увагу правоохоронних органів, щодо можливих порушень та злочинів. Журнал сприяє підвищенню прозорості і підзвітності державних органів та чиновників перед суспільством, а також допомагає прискоренню реформ.


Проект ґрунтується на фаховості, досвіді та бажанні існування незалежної преси її учасників.

Наші результати


Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні» супроводжує судові процеси на всіх етапах розгляду, як щодо повернення незаконно відчуженого державного та комунального майна, так і питання оскарження дій посадовців державних установ.


Журналісти Всеукраїнського журналу «Корупціонер в Україні» на підставі доказової бази ініціюють відкриття кримінальних проваджень щодо чиновників та посадовців, зокрема правоохоронних відомств.


Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні» звертає увагу у своїх опублікованих матеріалах щодо схем збагачення у системі державних закупок ПРОЗОРРО.

Наші плани


Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні» планує розширення регіональних офісів та підтримка журналістів на місцях.