Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Вибирайте чиновників з нашої бази, якщо у нас не знайдеться, то швидко знайдемо у відкритій базі чиновників Національної Агенції Запобігання Корупції, й додамо собі!
"Нагородите" чиновників по заслугах представивши їх до наших номінацій!
Протистояння ГПУ та НАБУКлючові союзники України – США, країни Європи та Міжнародний валютний фонд – висловили занепокоєння щодо протистояння між НАБУ та ГПУ. На їхню думку, постійні війни між ціми структурами, створюють неможливи умови для боротьби з корупцією у нашій державі, що є однією з ключових вимог для співпраці України та міжнародних партнерів.
(Щоб зробити свій вибір та підтримати сторону конфлікту Вам потрібно здійснити авторизацію через соціальні мережі. Після авторизації у системі голосування залишається тільки Ваш голос.)
НАБУ
vote100%
ГПУ
vote0%
about
Блог
1120

До Порошенка за правдою

3290

Що отримує Держава від діяльності президента НААН Я. Гадзали – надходження до бюджету чи шкоду?

13680

«Інвестуйте в Україну!» – до цього заклику Петра Порошенка до іноземців слід додати – «…і готуйтесь судитись з шахраями»

14920

Завдяки «сумлінній праці» ФДМУ під керівництвом В. Трубарова бюджет у 2018 році недоотримав 21 млрд. грн від приватизації

1660

Можновладці з Березані всілись у… театральні крісла

5660

«Аграрні науковці» НААН протидіють приватизації та не дають селянам отримати у власність земельні ділянки при приватизації

5640

Інформація, яку оприлюднив В. Гройсман відрізняється від інформації Укравтодора

10260

Знищити сотні дерев - плани КП “Плесо” - продовження!

25980

«ПРОЗОРО» не зовсім прозора та ще й з кримінальним душком

Наші номінації
До Порошенка за правдою
Пульс