Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

08.04.2020 Державне бюро розслідувань України, неконституційнійсть карантинних обмежень уряду Шмигаля

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"86040
08.04.2020
Державне бюро розслідувань України.

Що б там не казали, правосуддя в Україні таки існує і є запобіжником проти свавільних дій уряду Шмигаля та керованої Аваковим поліції. Практично у всіх випадках суди не знаходять вини у діях "порушників" неправомірного карантину і закривають справи за відсутністю складу адміністративного правопорушення або відправляють їх на доопрацювання в поліцію.

Найбільш точне обгрунтування дав суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Савицький С.І. Він послався на неконституційнійсть карантинних обмежень - що такі можуть бути встановлені тільки в межах надзвичайного стану:

"Згідно пункту 4 Рішення Конституційного Суду України від 22 грудня 2010 року №23-рп/2010 конституційний принцип правової держави передбачає встановлення правопорядку, який повинен гарантувати кожному утвердження і забезпечення прав і свобод людини (статті 1,3, частина друга статті 19 Основного Закону України). Конституція України Визначає основні права і свободи людини і громадянина та гарантії їх дотримання і захисту, зокрема: … юридична відповідальність особи має індивідуальний характер (частина друга статті 61); обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях; усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь (частина третя статті 62); конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України(частина перша статті 64).

У відповідності до п. 4.1 вказаного Рішення, Конституційний Суд України на підставі наведеного дійшов висновку, що адміністративна відповідальність в Україні та процедура притягнення до адміністративної відповідальності ґрунтуються на конституційних принципах та правових презумпціях, які зумовлені визнанням і дією принципу верховенства права в Україні. Більш детально за посиланням:

Так що не варто боятися неправомірних дій поліції, які грунтуються на антиконституційній постанові уряду. Захищайте свої права і свободи, гарантовані Конституцією України.

#уряд #Шмигаль #карантин
Поділиться в соціальних мережах: