Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

22.04.2020 Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України при Мінісоцполітики не допускає журналістів для освітлення засідань

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"32140
22.04.2020 Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України при Мінісоцполітики не допускає журналістів для освітлення засідань
У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України на скликання Мінісоцполітики, як органу державного нагляду, відбулось позачергове засідання правління.
Головою правління Фонду соціального страхування України відповідно до черговості головування сторін обрано першого заступника Мінсоцполітики Євгена Котика.
Під час засідання прийнято рішення створити тимчасову комісію з числа членів правління з метою вивчення питання щодо дотримання директором виконавчої дирекції Фонду Оленою Думою законодавства України про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування за період з 31.01.2020 по 22.04.2020. На час роботи тимчасової комісії Олену Думу відсторонено від виконання обов’язків директора.
Також було внесено зміни до персонального складу постійних комісій Фонду та до Регламенту роботи правління Фонду з метою врегулювання питання щодо можливості проведення засідань органу дистанційно, в режимі онлайн у період накладеного карантину.
#ФондуСоціальногоСтрахування #Мінсоцполітики #ОленаДума #журналісти
Поділиться в соціальних мережах: