Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

03.09.2020р. Київ. Прес-конференція Незаконна корпоратизації Одеська кіностудія.

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"34390
03.09.2020р. Київ. Прес-конференція
Незаконна корпоратизації Одеська кіностудія.

ГО «Гільдія кінематографістів Одеси» та ГО «Ми разом»

Кричуща ситуація, що склалася навколо флагмана національної кіноіндустрії – Одеської кіностудії художніх фільмів (ОКХФ), має отримати об’єктивну оцінку з боку керівництва держави. Після незаконної корпоратизації у 2004-2005 рр. ОКХФ припинила зйомки фільмів, а її творчі працівники залишилися без роботи. ГО «Гільдія кінематографістів Одеси» та ГО «Ми разом» вимагають повернення Одеської кіностудії державі, а її працівників - на робочі місця. В той же час ОКХФ має отримати дієву стратегію розвитку, як виробник сучасного конкурентоздатного українського кіно. Також кінематографісти вимагають зупини оборудку з відчуження в держави 12% акцій ОКХФ, що призведе до втрати Україною контролю над легендарною кіностудією.
Чималу роль у цій оборудці грає «беззуба» позиція самого міністерства культури, яке не відстоює права на свою власність. І тут вже виникають питання до колишньої беззмінної з 2003 до 2019 року очільниці юридичного департаменту Мінкульту Лариси Петасюк, чия кар’єра нині пішла вгору – нині вона заступник заступник Міністра культури та інформаційної політики України. Можливо це подяка за «мовчазну» позицію від головного вигодонабувача, Олександра Ткаченка?
Цинічне рейдерство та перетворення кіностудії у кладовище нестворених фільмів та нереалізованих талантів. Саме так коротко можна охарактеризувати роль нинішнього очільника Міністерство Культури Олександра Ткачєенка, який внаслідок корпоратизації ОКХФ де-факто став її власником.
Після рейдерської приватизації ОКХФ паном Ткаченко державне підприємство «Одеська кіностудія художніх фільмів» було фактично знищено, а майно незаконно передано третім особам.
Ткаченко насправді намагався «поласувати» від інвестицій справжніх інвесторів, при цьому продовжуючи збільшувати свої доходи за допомогою протиправної схеми привласнення коштів (переважно – з російського боку) від розповсюдження фільмів виробництва ДП «Одеська кіностудія художніх фільмів».

#Мінкульт #ОдеськаКіностудія #ОлександрТкаченко #Корупція #ОКХФ
Поділиться в соціальних мережах: