Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

09.09.2020 Вінниця - безпечне та комфортне місто ! Початок чергових перегонів та брудних технологій усунення конкурентів.

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"39800
09.09.2020
Вінниця - безпечне та комфортне місто !
Початок чергових перегонів та брудних технологій усунення конкурентів.

Нагадаємо, у середені серпня керівник Головного управління Національної Поліція Вінницької області Іван Іщенко, відрапортував про затримання двух кримінальних авторитетів злочинного світу, причетних до подій у ресторанному комплексі ЄВРОПА 16 серпня цього року. Нагадаємо, що після закінчення конфлікту між відвідувачем та охоронцям закладу, заяв та постраждалих не виявилось, незважаючи на це, ці події мали продовження. Так 17 серпня два учасники згаданого конфлікту стали якраз цими разрекламованими Іваном Іщенко злочинцями. Один з затриманих "авторитетів" виявився місцевий бізнесмен
Руслан Кушніренко, прихильник Європейська Солідарність, потенційний опонент діючої влади на чергових місцевих виборах. Виникає питання, чому при наявності підстав "злочинці" не були затримані на місці подій, а на наступний день це пафасно було здійснено, з використанням великої кількості спецпризначинців у громадському місці, як по постановочному сценарію.
Ми без окремих висновків, бачимо сценарій грубого використання адмінресурсу діючию владаю, без креативу.
Вінницький апеляційний суд розгляд скарг адвокатів Руслана Кушніренко та Самвела Манукяна на рішення Вінницький міський суд Вінницької області яким було задоволено подання прокурора Прокуратура Вінницької Області, щодо обрання запобіжного заходу для затриманих тримання під вартою.

#Вінниця #Нацполіція #Вибори #ЄвропейськаСолідарність #ВінницькийМіськийСуд
#ВінницькийАпеляційнийСуд #ПрокуратураВінницькоїОбласті
Поділиться в соціальних мережах: