Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

14 09 2020 Засідання Вінницького апеляційного суду щодо зміни запобіжного заходу Самвелу Манукяну

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"37300
14.09.2020
Вінниця - безпечне та комфортне місто !

Засідання Вінницького апеляційного суду щодо зміни запобіжного заходу Самвелу Манукяну

Початок чергових перегонів та брудних технологій усунення конкурентів.
Нагадаємо, у середині серпня керівник Головного управління Національної Поліція Вінницької області Іван Іщенко, відрапортував про затримання двох кримінальних авторитетів злочинного світу, причетних до подій у ресторанному комплексі ЄВРОПА 16 серпня цього року. Нагадаємо, що після закінчення конфлікту між відвідувачем та охоронцям закладу, заяв та постраждалих не виявилось, незважаючи на це, ці події мали продовження. Так 17 серпня два учасники згаданого конфлікту стали якраз цими розрекламованими Іваном Іщенко злочинцями. Один з затриманих "авторитетів" виявився місцевий бізнесмен
Руслан Кушніренко, прихильник Європейська Солідарність, потенційний опонент діючої влади на чергових місцевих виборах. Виникає питання, чому при наявності підстав "злочинці" не були затримані на місці подій, а на наступний день це пафосно було здійснено, з використанням великої кількості спецпризначинців у громадському місці, як по постановочному сценарію.
Ми без окремих висновків, бачимо сценарій грубого використання адмінресурсу діючою владаю, без креативу.
Вінницький апеляційний суд розгляд скарг адвокатів Самвела Манукяна на рішення Вінницький міський суд Вінницької області яким було задоволено подання прокурора Прокуратура Вінницької Області, щодо обрання запобіжного заходу для затриманих тримання під вартою.

#Нацполіція #ВінницькийАпеляційнийСуд #ПрокуратураВінницькоїОбласті
Поділиться в соціальних мережах: