Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

02.10.2019р.Державна міграційна служба України

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"82970
Отримання коментарів та відповідей від керівництва Державна міграційна служба України підчас планового прийому, на питання відносно визнання біженцям, або особою, яка потребує додаткового захисту іранського журналіста Мохаммадіяна Моджтаби, призначеного до смертної кари у Тегерані Спеціалізірованим Ісламським Революційним судом.

          Запитання які з'ясовувались з керівництвом ДМС України:
 
 1. З якої причини ДМС України відмовило Мохаммадіян Моджтаба у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту?
 2. Хто з працівників ДМС України повідомив працівників посольства Ірану про звернення Мохаммадіян Моджтаба, що було повідомлено Нотою посольства № 1029532 від 23.10.2018 року? (копія ноти надана ДМС України).
 3. Хто з працівників ДМС України і за чиєю вказівкою передав спецслужбам Ірану конфіденційні дані отримані від Мохаммадіян Моджтаба?
 4. Чому працівники ДМС України для прийняття рішень про надання статусу біженця шукають інформацію про інші країни на російських інтернет-сайтах з фейковими новинами, в тому числі антиукраїнської спрямованості?
 5. Чому для відмови Мохаммадіян Моджтаба як джерело інформації було обрано російський інтернет ресурс https://tjournal.ru, який містить статті з фейковими новинами антиукраїнської спрямованості та сайт іранського інформаційного агентства Mehr News, який вважається джерелом поширення антисемітизму і тероризму?
 6. Хто з посадових осіб ДМС України дав вказівку застосовувати такі сумнівні джерела інформації?
 7. Чи дійсно працівники ДМС України вважають, що в Ірані лібералізується життя, не порушуються права людини і кожний має на право на правову допомогу адвоката? Якщо так, то звідки отримана така інформація?
 8. Чи надавалась вказівка керівництвом ДМС України знайти будь-які підстави для відмови Мохаммадіян Моджтаба у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в тому числі шляхом збирання неправдивої інформації про Іран на сумнівних інтернет-ресурсах?
 9. Чому Мохаммадіян Моджтаба у провину ставиться неможливість прийти до ДМС України і подати заяву належної якості під час перебування в СІЗО? Чиїм обов’язком було повідомити Мохаммадіян Моджтаба в СІЗО про неналежну якість заяви?
 10. Чому ДМС України при прийнятті рішення не врахувало, що Мохаммадіян Моджтаба не володіє українською мовою і що мовний бар’єр перешкодив можливості зрозуміти що робити і якнайшвидше звернутись до ДМС України?
 11. Чому ДМС України при прийнятті рішення врахувало імітацію переписки між посадовою особою ГПУ і посольством і не надало оцінку явно сфальсифікованим листу начальника Департаменту ГПУ без дати та майже одразу отриманої ноти посольства зі змістом начебто отриманої відповіді? Чому вказаний факт не врахований як доказ переслідування Мохаммадіян Моджтаба шляхом фальсифікації переписки? Чому ДМС України не враховує дані про відсутність правосуддя, недотримання прав людини в Ірані, а отже, і можливість фальсифікації матеріалів для знищення політичних опонентів?
 12. Чи збирається ДМС України переглянути своє рішення в зв’язку з отриманням інформації про переслідування Мохаммадіян Моджтаба та засудження його до страти в Ірані?
Чи будуть притягнені до відповідальності працівники ДМС України, які передали конфіденційні дані спецслужбам Ірану, які використовують як джерело інформації антиукраїнські інтернет-ресурси держави агресора і які викривили інформацію отриману від Мохаммадіян Моджтаба?
 
Поділиться в соціальних мережах: