Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Hunter Club

Продовження 08.07.2019 судових тяжб за сфабрикованими справами військовою пркуратурою та спецслужбами над майданівцем, волонтером Українцем Володимиром Шуляком

Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні"39270
Продовження 08.07.2019 судових тяжб за сфабрикованими справами військовою пркуратурою та спецслужбами над майданівцем, волонтером Українцем Володимиром Шуляком, який витрачав суттєв особисті кошти на підтримку Революції гідності та в подальшому добробутам і підрозділам ЗСУ . Чергова спроба зміни запобіжного заходу за клопотанням адвокату Шаповал О.В. Підставою для звернення з клопотанням про зміну запобіжного заходу у тому числі не відповідність Конституції України ч.5 чи.176 КПКУкраїни. Слідчій суддя Печерського суду м. Києва Остапчук Т.В.
P.S . Нарешті родина Шуляка Володимира дочекалася довгоочікуваного результату.
Сьгодні слідчий суддя Печерський Районний Суд Остапчук Т. В, прийняла вольове і принципове рішення по зміні запобіжного заходу Шуляку В. Своєю ухвалою сцддя Остапчук виконала Конституційні норми та європейські стандарти по захисту прав і свободи людини.
Переглянувши відео цілком, ви дізнаєтесь про численні факти порушень і кримінальних злочинів публічо заявлених Володимиром Шуляком.

Апеляційний суд м. Києва
Конституційний Суд України - офіційна сторінка
Військова Прокуратура Київського Гарнізону
Поділиться в соціальних мережах: