Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Віктор Гончарук виніс рішення яким скасував рішення апеляційної інстанції
23.11.2021788
Суддя Дніпровського районного суду міста Києва Віктора Гончарука свідомо та протиправно намагається втретє розглянути спір за позовом юридичної  особи ТОВ «КВВФ «Сапсан», яка припинена ще у 2018 році.
В судовому засіданні Дніпровського районного суду м. Києва, що відбулося 17.11.2021, представником відповідачів законних власників, оголошено клопотання про закриття провадження по справі, обґрунтовуючи свою позицію посиланням на вимоги ч.7 ст.255 ЦПК України, а саме у зв`язку з тим, що юридичну особу ТОВ «КВВФ «Сапсан», яка є позивачем по справі припинено.
Але незважаючи на всі ці обставини суддя Віктор Гончарук в чергове відмовляє у задоволенні клопотання представника законних власників про закриття провадження та зупиняє провадження по справі, виносячи нічим не вмотивовану ухвалу.
Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Віктор Гончарук своєю ухвалою, відміняє постанову Київського апеляційного суду, якою було скасовано його попередня ухвала

#ДніпровськийРайоннийСудКиєва #суддяВікторГончарук #КиївськийАпеляційнийСуд #корупція #ДнепровскийРайонныйСудКиева #судьяВикторГончарук #КиевскийАпелляционныйСуд #коррупцияПоділиться в соціальних мережах:
Коментарі: