12.03.202065190
03 березня 2020 у своєму коментарі рішень Уряду Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив про передачу 431 державного об’єкту до ФДМУ для проведення подальшої передачі. Він звернув увагу на великі досягнення нового Уряду про передачу держпідприємств до ФДМУ у порівнянні з іншими Урядами. Також Олексій Гончарук звернув увагу на те, що підприємства, які роками генерували проблеми та збитки, отримають нового ефективного власника, нові робочі місця. Це стосувалося і 431 держпідприємств, які по словам Прем’єр-міністра передані до ФДМУ.
Дмитро Сенниченко на сайті ФДМУ розмістив новину про те, що Уряд 03 березня 2020 року передав ФДМУ безпрецедентну кількість держпідприємств. Далі він наводить данні: Уряд передав в управління ФДМУ 417 нових підприємств; включив у список великої приватизації 4 держпідприємства, а також постановою передав в управління 19 підприємств від Міненерго. Дмитро Сенниченко нам, читачам, нагадав про те, що у грудні 2019 року КМУ передав на приватизацію 530 держпідприємств та загалом вже 961 об’єкт передано в управління ФДМУ.
Шановний читач, два високопосадовця надали інформацію по одному факту та з першого погляду все виглядає гарно.
Почнемо з початку аналізувати за допомоги математики слова Прем’єр-міністра та Голови ФДМУ по кожному випадку.
Олексій Гончарук зазначив про передачу 431 держпідприємства. І Дмитро Сенниченко у кінці новини зазначає про передачу усього 961 об’єкту, при цьому 530 держпідприємств були передані у грудні 2019 року. І дійсно, якщо від 961 відняти 530 то отримаємо 431 держпідприємство, які були передано 03 березня 2020 року.
Але Дмитро Сениченко в цій же новині заначив про передачу Урядом 417 нових підприємств та 19 підприємств від Міненерго. До 417 додаємо 19 та отримаємо 436 підприємств, та ще питання по 4 підприємствам великої приватизації і це ніяк не 431 підприємство.
У новині Дмитро Сенниченко вже різниця у 5 підприємств, тобто Олексій Гончарук довірив керівництво ФДМУ Дмитро Сенниченко, який не може правильно порахувати дві цифри та примудрився в одній новині, з одного приводу надати різні данні.
І при цьому намагається залучити інвесторів, але кожний інвестор замислиться про приватизацію коли Голова ФДМУ Дмитро Сенниченко надає різні данні про отриманні в управління держпідприємства. Що це — не фаховість, слабкі знання математики чи омана інвесторів.
Для ознайомлення з переданими підприємствами до ФДМУ відкриємо на сайті КМУ Рішення Уряду за 03 березня 2020 року та знайдемо акти, які прийняло КМУ у цей день.
І дійсно є розпорядження КМУ № 204-р щодо 4 підприємств великої приватизації та розпорядження № 195-р «Про передачу єдиних майнових комплексів державних підприємств до сфери управління Фонду державного майна».
Відразу викликало насторогу відсутність постанови КМУ про передачу 19 підприємств від Міненерго, про що зазначав Дмитро Сенниченко. Буває таке, мабуть, Дмитро Сенниченко знову щось переплутав.
І дійсно переплутав тому що розпорядженням КМУ № 195-р передано 19 держпідприємств від Міненерго і виходить що для Дмитро Сенниченко відсутня різниця між постановою і розпорядженням КМУ. І мабуть це дрібниця для великого приватизатора Дмитро Сенниченко, бо його головне завдання проводити приватизацію відповідно до законодавства України.
На 12 березня 2020 року це всі рішення КМУ про передачу і більш немає жодних рішень щодо передачі підприємств до ФДМУ.
Ось так, гучні заяви високопосадовців від соросят про передачу 431 підприємства, але по факту тільки 19 та ще Дмитро Сенниченко у своїй одній новині примудрився навести різні данні щодо передачі.
ТОМУ ІНВЕСТОРИ, БУДЬТЕ ОБРЕЖНІ З ПРИВАТИЗАЦІЄЮ ВІД «НОВИХ ОСІБ» ФДМУ!!!
Треба нам контролювати дії влади, не давати їм можливості порушувати законодавство та права громадян, знати та боротися за свої конституційні права, за прозору приватизацію, за надходження до бюджету та боротися проти свавілля чиновників.
Чи стане громадянин джерелом влади залежить від кожного з нас.