Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Як Касаційний господарський суд України стає співучасником знищення законності
12.11.20205899
На протезі останніх трьох років столична прокуратура відстоювала комунальну власність міста, яка незаконно була відчужена, ще у далекому 2001 році. Після того як було встановлено факти порушення законодавства при приватизації, це було доведено в Адміністративних судових інстанціях. Після чого Вищий адміністративний суд поставив в цьому остаточну крапку, своїм рішенням наприкінці 2014 року, скасувавши результати конкурсу з приватизації та продажу відомого у столиці Ремонтно-відстійного пункту плавзасобів РОП-1 на Печерську, біля Видубицького озера.
Але для закінчення повернення незаконно відчуженої комунальної власності, залишилось скасувати договір купівлі-продажу, як результат порушень та зловживань чиновників. Так з 2017 року столична прокуратура проходячи два кола господарських інстанцій, доводила суддям, підстави для скасування неправомірного договору. Всупереч законам України наприкінці весни цього року, під час карантину, апеляційна інстанція, позбавляє представницький орган громади міста Києва - Київську міську раду (КМР) у праві захищати майно громади, що стає апофеозом українського судочинства. Про цей випадок ми розповіли у статті «Ми вважали що дно вже пробите, але з низу постукав Північний апеляційний господарський суд».
Прокуратура не погодившись з таким викликом Феміди оскаржує таке рішення у касаційному порядку.
І ось колегія Касаційного господарського суду, під головуванням судді Наталі Волковицької та суддів Олексія Случа і Сергія Могил, приймають естафету апеляційної інстанції. Перше засідання яке відбулося наприкінці вересня та закінчилося перервою, одразу поставило запитання - «а навіщо перерва?», залишилося лише винесення рішення і  все. І ось 11 листопада, незважаючи на аргументовані докази юриста Київської міської ради (КМР), щодо безперечної підстави скасування рішення Північного апеляційного господарського суду, та залишення рішення Господарського суду м. Києва без змін, колегія суддів під головуванням судді Наталі Волковицької оголошує ганебну постанову. Постановою яку виносить касаційна колегія -  прокуратурі в інтересах громади м. Києва, відмовлено у задоволенні касаційних вимог, чим прикладається чергове зусилля щодо узаконення крадіжки комунальної власності столичної громади.


#КиївськаМіськаРада
#КасаційнийГосподарськийСуд
#КомунальнаВласність

Детальніше у статті на сторінках журналу
https://korupcioner.in.ua/ua/blog/
Та у Facebook
https://www.facebook.com/Korruptionist.in.Ukraine
Підтримати проект
https://korupcioner.in.ua/ua/about/pidtrimati-proekt/Поділиться в соціальних мережах:
Коментарі: