Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Статті

Питання до голови Києва Віталія Кличка - чому влада не поважає своїх громадян?

Питання до голови Києва Віталія Кличка - чому влада не поважає своїх громадян? - Корупціонер в Україні
69390
Всі розуміють, що будівлі старіють й потребують ремонту чи навіть перебудову. Але навіщо при цьому  дурити громаду чи це все, що стосується надання дозволів на будівництво чи реконструкцію, має корупційну складову.
 
Виходить так. Журнал вже неодноразово повідомляв про незаконну приватизацію кінотеатру «Зоряний» в столиці.
 
Стаття «Чи потрібно повернути громаді Києва кінотеатр «Зоряний?»
 
Також кияни мали надію на його повернення громаді після прийняття Київрадою 17.05.2018 року відповідного рішення, про що журнал теж повідомляв читачів
 
Стаття «Піар чи дослухались до громадської думки?»
 
Але надії були марними, це був лише піар
 
Стаття «Профанація від Київради чи гра на програш»
 
Остаточно зневіру в київських депутатів спонукало надання дозволів на реконструкцію кінотеатру. Але знов «чомусь» про це громада сповіщається шумом відбійних молотків та гуркотом будівництва. Не вже так складно владі зробити все по закону, тобто в установленому нею ж порядку. Отримати всі дозволи, а не як зараз, сповістити громаду, вислухати її думку, врахувати думки експертів. Можливо нам з вами й сподобається це архітектурне рішення. Але знов, але… Навіщо власникам думка громади, отримав якісь дозволи (лише на реконструкцію поверхів, при цьому окремо кожного поверху) та починай руйнувати лице столиці.
 


 
Відповідно до п. 4.3 Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 27 листопада 2003 р. № 220/1094, який є складовою Правил благоустрою міста Києва, фасади усіх без винятку будинків і споруд підлягають паспортизації, тобто на реконструкцію, а в даному випадку на його заміну, потрібно мати додаткові дозволи та обговорення цього проекту з громадою.
Навіщо, якщо звикли, що за хабар можна робити, що завгодно та не зважати на містян.
 
Сумно, може громадянам новий фасад й сподобається, але нас з вами не питають, наша думка владі мулить око та заважає робити, як вона вважає за потрібне: замість скверів ресторани та кафе. Зокрема, під виглядом реконструкції насосної станції на Русанівській набережній вже збудований ресторан і це незважаючи на думку русанівців та їх протести.
 
Ні, громада не проти покращення добробуту та будівництва закладів громадського харчування чи інших об’єктів для дозвілля, громада проти зневаги до її думки та порушення законодавства.
 
І знову питання – навіщо приймати такі закони, які владою ж не виконуються?
 
Чи не простіше скасувати їх та роби що забажаєш, але ці правила потрібні щоб зберегти в першу чергу наші життя, так як незаконні будівництва є значним фактором ризику, в частині їх надійності, в тому числі в надзвичайних обставинах.
 
Не можна ризикувати нашими життями щоб зекономити на оформлені паспорту та проекті нового фасаду кінотеатру. Громада попереджає владу порушувати закони не дамо.
 
Журнал й далі буде відслідковувати хід «реконструкції» кінотеатру «Зоряний» в місті Києві.
 

AlertsSich

Поділиться в соціальних мережах: