Репост - крок до змін! Розкажіть друзям про журнал
Головна/Новини

Справу відносно трубопроводу «Самара – Західний напрямок» скеровано до суду

Справу відносно трубопроводу «Самара – Західний напрямок»  скеровано до суду - Корупціонер в Україні
19020
НАБУ за процесуальним керівництвом САП скерували до суду справу відносно колишнього заступника директора ДП «УкрДІАП». Високопосадовця звинувачують у зловживанні службовими повноваженнями як особу, яка надає послуги експерта та у створенні висновку експерта в суді, яке не відповідає дійсності.

Під час слідства, було встановлено, що обвинувачений склав завідомо недостовірний висновок та як наслідок він став підставою для винесення у серпні 2017 року, рішення Господарським судом Рівненської області, яким було відмовлено державі у визнанні права власності на частину української частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок». Так експерт свідомо виклв висновки в інтересах приватної компанії ТОВ «Прикарпатзахідтранс», внаслідок чого судове рішення забезпечило йому, отримання у власність частини магістрального нафтопродуктпроводу «Самара – Західний напрямок», яке має важливе народногосподарське та оборонне значення. Повідомлення про підозру експерту було висунуто ще у лютому цього року.

Дії обвинуваченого кваліфікуються як  перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу та введення в оману суду або іншого уповноваженого органу, за ч.3 ст.365-2, ч.2 ст.384 Кримінального кодексу України.

Розслідування інших епізодів триває, слідство вживає всіх необхідних заходів для встановлення можливих осіб, причетних до вчинення злочину.

НАБУ з САП скерували до суду справу щодо трубопроводу «Самара – Західний напрямок» з обвинуваченням колишнього заступника директора ДП «УкрДІАП»

#НАБУ #САП #трубопровідСамараЗахіднийНапрямок #УкрДІАП #ГосподарськийСудРівненськоїОбласті #Прикарпатзахідтранс #корупція
Поділиться в соціальних мережах: