![У Львові в одному з торговельних центрів поліція затримала на хабарі у 10 тис. гривень високопосадовця облуправління водних ресурсів - Корупціонер в Україні У Львові в одному з торговельних центрів поліція затримала на хабарі у 10 тис. гривень високопосадовця облуправління водних ресурсів - Корупціонер в Україні](/load/4/news/u-lvovi-v-odnomu-z-torgovelnih-tcentriv-politciya-zatrimala-na-habari-u-10-tis-griven-visokoposadov_8811c.jpg)
05.01.202118940
Після новорічних свят Нацполіція під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури, затримали одного з керівників Басейного управління водних ресурсів (БУВР) річок Західного Бугу та Сяну Держводагентства України під час одержання другої частини «відкату» – 10 тис. гривень. Наприкінці грудня було задокументовано отримання посадовцем ще 10 тис. гривень.Корупційну «схему» організував 39-річний чиновник, який вимагав «відкати» за виконані будівельно-ремонтні роботи. Так, за сплату проведених ремонтно-будівельних робіт з відновлення перепаду на річці Недільнянка та постачання щебеню високопосадовець вимагав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в розмірі 12 % від загальної вартості робіт.
За фактом отримання хабаря проводяться санкціоновані обшуки та вирішується питання стосовно повідомлення про підозру та обрання підозрюваному запобіжного заходу. Йому інкримінують дії за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Навіть у свята корупціонери «працюють». Чомусь зміна керівників у різних відомствах та установах не може вплинути на появу корупційних схем, може законодавство не досконале чи воно не працює. Скоріш у корупціонерів немає страху за свої вчинки бо покарання вибіркове та не відповідає значущості злочину.
#Нацполіція
#Прокуратура
#Держводагенство
#БУВР #корупція